Jarda Kobza, skipper, Chorvatsko yachting Jarda Kobza, yachting sailing, dovolená v Chorvatsku

Obecné podmínky

Plachetnice:  Volíme pokud možno levnější lodě do 12 metrů. Bavaria 36, Casper 999 atp. Spolupracujeme s charterovkou www.yachtnet.cz, která má i poměrně příznivé ceny. Plachetnice jsou pojištěné, skládá se kauce kolem 1000-1500 EUR.

Termíny:
Obecně volím termíny kolem poloviny června, kdy je poměrně stálé letní počasí na koupání, potápění a slunění, nebo pak termíny v září, kdy je více větru a akce je více yachtařského zaměření. I v září je moře v Chorvatsku stále teplé.

Ceny: Vybírám zálohu ve výši ceny lodě a něco do kasičky, tedy kolem 6.000-8.000 Kč, z té se pokryjí i náklady na loď, naftu a předpokládám, že zbyde i na poplatky v marinách. Další náklad se kterým počítejte je doprava autem a nějaké zásoby, které nakoupíme před odjezdem někde v supermarketu. Celková cena by se měla při ideálním vytížení lodi pohybovat v rozmezí 11-12 tisíc Kč na osobu.

Záloha:
Záloha slouží k potvrzení Vaší účasti na palubě. V případě, že se nesejde posádka, tzn. nebudou zaplaceny zálohy za 5-6 lidí, nikam se nepluje a vracím celou zálohu. Číslo účtu pro složení zálohy je: 2080394001 / 5500. Do popisu platby text - záloha loď a vaše jméno.

V případě jakýchkoli nejasností se ozvěte na mail nebo telefonicky.

Těším se
skippe Jarda Kobza

Skipper Croatia, Greece and all Mediterian

 

SKIPPER SERVICE - ask what you want!

Croatia (EUROPE/ADRIATIC SEA) has about a thousand of nice islands, with rocky coasts and very clear water. Sailing is a very nice way how to explore Croatia and especialy region  Dalmacia. I recomend you the trips from June to October.

I can offer also differrent destinations, inclusive all Mediterean sea. Greece, Italy, Corsica, Gran Canaria and others.

If you want to join as international crew, give me call and we can handle details.

We will explore small harbors, with a local food, culture. I speak english, piece of german and little bit of russian. Crew will mostly speak at least english, don't worry :-)

 

Cell phone: +420 775 973 312
E-mail: theskipper@keytech.cz

  

Jarda Kobza, Olomouc, Czech Republic

 

 

 


Firemní akce na plachetnici?

Nabízím Vám zorganizování odborného kurzu na plachetnici. Na zaplacené peníze bude vystavena faktura a můžete si ji dát do účetnictví.

Program: Dle vašich potřeb a požadavků. Naučíme Vás základy yachtingu a přitom můžete probrat své firemní nápady v příjemném prostředí plně vybavené plachetnice.

Za týdení pobyt nabízím služby kapitána za 10.000 Kč, náklady na loď dopravu a ostatní poplatky se dělí na zbytek členů posádky nebo dle dohody na konkrétní firmu objednatele.

Pokud si přejete mít na lodi větší komfort, tzn. nemít služby v kuchyni, lze zajistit hostesku a kuchařku v jedné osobě.